Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Průzkum trhu a poradenství v oblasti komerčních realit

CBRE je světovým lídrem v oblasti poradenství v rámci sektoru komerčních nemovitostí. Ve více jak 440 kancelářích, které naleznete v 64 zemích po celém světě, poskytují naši odborníci ty nejkvalitnější služby našim klientům.

Náš tým v České republice umožňuje našim klientům v maximální míře zužitkovat výhody spojené s vlastnictvím, pronájmem či investicemi do komerčních nemovitostí. Služby, které poskytujeme, jsou komplexní a pokrývají veškeré aspekty komerčního real estate (od finančních, přes technické, provozní až po funkční aspekty).

Tým oddělení Research & Consulting poskytuje analytickou podporu a poradenství jak interním oddělením tak i externím klientům. Naši odborníci mapují vývoj na realitním trhu, shromažďují a následně analyzují relevantní data, připravují pravidelné a ad hoc reporty, nedílnou součástí této práce je i úzká spolupráce a podpora ostatních týmů.

V rámci rozšiřování stávajícího týmu hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici zabývající se průzkumem trhu a poradenstvím zaměřeným na trh průmyslových nemovitostí.

Náplň práce:

• Zpracování reportů a analýz (např. reporty zabývající se vývojem na relevantním trhu, aktuálním děním, novými trendy apod.)
• Sběr čtvrtletních dat a monitoring trendů na trhu
• Správa databází
• Spolupráce na klientském poradenství (příprava reportů pro klienty)
• Ve spolupráci s kolegy občasná návštěva konkrétních nemovitostí

Požadujeme:

• Pokročilá znalost MS Office (výborná znalost MS Excel), znalost Tableau výhodou (ale ne podmínkou)
• Pokročilá znalost anglického jazyka, znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího (psaní reportů v AJ a ČJ)
• VŠ vzdělání
• Dobré komunikační schopnosti, cit pro práci s textem, dobré stylistické schopnosti
• Ochota učit se novým věcem
• Nadšení pro práci s daty
• Schopnost pracovat samostatně i ve spolupráci s týmem

Nabízíme:

• Práci v dynamicky se rozvíjející firmě s mnohaletou tradicí, která je lídrem na světovém i českém realitním trhu
• Úzká spolupráce s kolegy v České republice a Evropě
• Možnost osobního rozvoje a profesního růstu v rámci společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• Zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, 2 sick days, home office, stravenky, kafetérie, placené vánoční volno, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využít kartu MultiSport a zvýhodněné mobilní tarify od firemního operátora

V případě, že Vás daná pozice zaujala, zašlete prosím Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

nám. Republiky 1079/1a, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika