Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Senior účetní

CBRE je světovým lídrem v oblasti poradenství v rámci sektoru komerčních nemovitostí. Ve více jak 440 kancelářích, které naleznete v 64 zemích po celém světě, poskytují naši odborníci ty nejkvalitnější služby našim klientům.

Náš tým v České republice umožňuje našim klientům v maximální míře zužitkovat výhody spojené s vlastnictvím, pronájmem či investicemi do komerčních nemovitostí. Služby, které poskytujeme, jsou komplexní a pokrývají veškeré aspekty komerčního real estate (od finančních, přes technické, provozní až po funkční aspekty).

Náplň práce:

• Včasné a úplné vystavování a účtování faktur, přefakturačních a vyúčtovacích faktur, záloh, daňových dokladů k přijatým platbám záloh, platebních kalendářů, opravných dokladů, a všech dalších souvisejících dokladů a příloh za pravidelné i nepravidelné platby (jako je nájemné, zálohy nebo paušály na společné náklady, přímé energie, marketingové poplatky)
• Vystavení různých ad hoc faktur (krátkodobé nájmy, smluvní pokuta, úrok z prodlení, zálohový list na kauce)
• Kompletní příprava faktur záloh a dalších dokladů k odeslání včetně vybavení dopisem s doplňující informací
• Zpracování a zaúčtování faktur došlých
• Bankovní operace – účtování bankovních výpisů a provádění úhrad
• Spolupráce na správě pohledávek (upomínky)
• Komunikace s klienty a nájemci – odpovědi na dotazy, vysvětlení fakturace, řešení reklamací fakturace, vysvětlení účetních operací
• Zatřídění majetku a plánování odpisů a účtování o majetku
• Účtování v cizích měnách a o kurzových rozdílech
• Zajišťovací účetnictví
• Zpracování přiznání a souvisejících dokumentů v oblasti DPH, daní z příjmů a ostatních daní a řešení daňových otázek
• Archivace vystavených dokladů v elektronické formě
• Samostatně nebo ve spolupráci s analytiky příprava a kontrola reportních balíčků: klientské reporty, statistické výkazy a další
• Zpracování účetních závěrek včetně finančních výkazů
• Spolupráce na auditu - jednání s externími auditory a daňovými poradci
• Spolupráce na due dilligence
• Plnění dalších úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem

Požadavky:

• VŠ vzdělání ekonomického směru + nejméně 2 roky praxe nebo SŠ vzdělání + nejméně 4 roky praxe
• Zkušenosti a velmi dobrá znalost účetní a daňové problematiky
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky
• Schopnost porozumění smlouvám
• Analytické schopnosti
• Zkušenost s nájemními smlouvami výhodou
• Schopnost práce s PC a učení se ovládání SW
• Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Základní znalost anglického jazyka
• Komunikativní a flexibilní osobnost
• Odolnost vůči stresu
• Schopnost pracovat v týmu a pro tým - týmový hráč
• Logické myšlení, snaha se dále vzdělávat

Nabízíme:

• Práci na HPP nebo jinou formu spolupráce podle domluvy
• Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
• Plné zaškolení a po zaučení samostatnou práci
• Moderní pracovní prostřední v centru Prahy
• Kontinuální profesní vzdělávání - možnost účastnit se rozvojového vzdělávacího programu CBRE Academy
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené
• 2 sick days
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
• Kafetérie
• Možnost využít kartu MultiSport a zvýhodněné mobilní tarify

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

nám. Republiky 1079/1a, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní školka, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika