Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Junior účetní AP

CBRE je světovým lídrem v oblasti poradenství v rámci sektoru komerčních nemovitostí. Ve více jak 440 kanceláří, které naleznete v 64 zemích po celém světě, poskytují naši odborníci ty nejkvalitnější služby našim klientům.

Náš tým v České republice umožňuje našim klientům v maximální míře zužitkovat výhody spojené s vlastnictvím, pronájmem či investicemi do komerčních nemovitostí. Služby, které poskytujeme, jsou komplexní a pokrývají veškeré aspekty komerčního real estate.

V současné době hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Junior účetní AP do týmu korporátních financí.

Náplň práce:

• Zpracování příchozích faktur a zaměstnaneckých výdajů
• Příprava návrhu pro týdenní bankovní platby, kontrola správnosti příkazu k platbě
• Kontrola správnosti údajů na faktuře, včetně DPH
• Rekonciliace účtů dodavatelů na stav závazků
• Příprava interních měsíčních reportů
• Příprava účetních zápisů týkající se dohadných položek
• Úzká spolupráce, koordinace a denní komunikace s Centrem sdílených služeb v Polsku
• Komunikace s dodavateli
• Komunikace se zaměstnanci z jiných oddělení (podpora při zpracování expensů zaměstnanců)
• Pravidelná inventarizace pokladny
• Úzká spolupráce s AP Senior účetní a Hlavní účetní

Požadavky:

• Základní znalost účetnictví podmínkou (pozice je ideální pro absolventa SŠ nebo VŠ účetního zaměření)
• Komunikativní znalost AJ (komunikace s Centrem sdílených služeb na denní bázi - v převážné míře e-mailová komunikace)
• Pečlivost, systematičnost, důslednost
• Spolehlivost, komunikativnost
• Znalost programu ORACLE výhodou

Nabízíme:

• Práci na hlavní pracovní poměr
• Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
• Moderní pracovní prostředí v centru Prahy
• Standardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, možnost využít home office, kafetérie, možnost využívat kartu MultiSport a zvýhodněné mobilní tarify od firemního operátora)

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

nám. Republiky 1079/1a, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, firemní školka, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika