Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Asistentka správy obchodního centra

CBRE je světovým lídrem v oblasti poradenství v rámci sektoru komerčních nemovitostí. Ve více jak 440 kancelářích, které naleznete v 64 zemích po celém světě, poskytují naši odborníci ty nejkvalitnější služby našim klientům.

Náš tým v České republice umožňuje našim klientům v maximální míře zužitkovat výhody spojené s vlastnictvím, pronájmem či investicemi do komerčních nemovitostí. Služby, které poskytujeme, jsou komplexní a pokrývají veškeré aspekty komerčního real estate (od finančních, přes technické, provozní až po funkční aspekty).

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentky do týmu správy obchodního centra Central Most.

Náplň práce:

• Administrativní / organizační agenda
• Vedení pokladny
• Řešení krátkodobých pronájmů, uzavírání smluv
• Komunikace s nájemci a dodavateli
• Administrativní podpora týmu

Požadujeme:

• Ukončené SŠ vzdělání
• Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
• Organizační schopnosti, flexibilita
• Výborné komunikační schopnosti
• Zodpovědnost, pozitivní přístup
• Znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)
• Samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování

Nabízíme:

• Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
• Atraktivní práci v dynamickém kolektivu
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené
• 2 sick days
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Kafetérie
• Možnost využívat kartu MultiSport a zvýhodněné mobilní tarify od firemního operátora

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radniční 3400, 434 01  Most-Most, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika