Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Tenant Manager / Manažer pro komunikaci s nájemci

CBRE je světovým lídrem v oblasti poradenství v rámci sektoru komerčních nemovitostí. Ve více jak 440 kancelářích, které naleznete v 64 zemích po celém světě, poskytují naši odborníci ty nejkvalitnější služby našim klientům.

Náš tým v České republice umožňuje našim klientům v maximální míře zužitkovat výhody spojené s vlastnictvím, pronájmem či investicemi do komerčních nemovitostí. Služby, které poskytujeme, jsou komplexní a pokrývají veškeré aspekty komerčního real estate (od finančních, přes technické, provozní až po funkční aspekty).

Do týmu správy obchodního centra Olympia Plzeň aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Tenant Manager. Hlavním úkolem této role je zajišťovat dobré vztahy s nájemci centra a napomáhat k dlouhodobě udržitelným a uspokojivým obchodním výsledkům jednotlivých nájemců i celého obchodního centra.

Náplň práce:

• Řízení a rozvoj vztahů s nájemci v souladu s firemní kulturou klienta a CBRE a dlouhodobou strategií obchodního centra
• Udržování komunikace s nájemci na úrovni zaměstnanců obchodních jednotek i managementu obchodních společností nájemců
• Naslouchání nájemcům, vytváření, aktualizace a uchovávání záznamů o situaci jednotlivých nájemců
• Pravidelný reporting manažerovi obchodního centra, asset manažerovi a zástupci vlastníka obchodního centra
• Udržování pravidelného kontaktu s leasingovým oddělením na straně vlastníka centra i property manažera, získávání a předávání informací týkajících se nájemců v oblasti pronájmů
• Koordinace činnosti leasingového oddělení a nájemců
• Poskytování vstupů k leasingové strategii centra a participace na optimalizaci tenant mixu
• Příprava pravidelných měsíčních reportů s přehledem své činnosti a reporting informací vztahujících se k centru a jednotlivým nájemcům
• Koordinace vztahů mezi nájemci a centrem, navrhování a provádění opatření potřebných pro rozvoj dobrých vztahů
• Identifikace rizik a příležitostí vztahujících se k jednotlivým nájemcům
• Navrhování a spoluutváření optimálních komunikačních kanálů mezi vlastníkem a správou centra na jedné straně a nájemci na straně druhé
• Pravidelný monitoring obchodní činnosti nájemců (dohled nad uspořádáním jednotek, čistotou obchodů, skladovými zásobami, chováním personálu, funkčností technického zařízení obchodů...) a poskytování odborné zpětné vazby
• Sledování omni-channel obchodních strategií jednotlivých nájemců

Profil vhodného kandidáta:

• Velmi dobrá znalost angličtiny
• Schopnost budovat dlouhodobé vztahy s nájemci, důvěryhodnost
• Znalost v oblasti správy a provozu obchodních center (leasing, marketing)
• Předchozí zkušenost s obdobnou pozicí (ideálně na pozici Leasing manager, shop manager nebo z marketingové pozice v oblasti maloobchodu)
• Komerční porozumění retailu
• Dobré organizační, komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme:

• Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
• Moderní pracovní prostřední
• Možnost profesního rozvoje a vzdělávání
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, kafetérie, možnost využít kartu MultiSport a zvýhodněné mobilní tarify)
• Nástup dohodou

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Písecká 972/1, 326 00  Plzeň-Černice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika