Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Senior účetní

CBRE je světovým lídrem v oblasti poradenství v rámci sektoru komerčních nemovitostí. Ve více jak 440 kancelářích, které naleznete v 64 zemích po celém světě, poskytují naši odborníci ty nejkvalitnější služby našim klientům.

Náš tým v České republice umožňuje našim klientům v maximální míře zužitkovat výhody spojené s vlastnictvím, pronájmem či investicemi do komerčních nemovitostí. Služby, které poskytujeme, jsou komplexní a pokrývají veškeré aspekty komerčního real estate (od finančních, přes technické, provozní až po funkční aspekty).

Do týmu, který komplexně zpracovává účetní agendu našich klientů, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior účetní.

Náplň práce:

• Včasné a úplné vystavování a účtování faktur, přefakturačních a vyúčtovacích faktur, záloh, daňových dokladů k přijatým platbám záloh, platebních kalendářů, opravných dokladů, a všech dalších souvisejících dokladů a příloh za pravidelné i nepravidelné platby (jako je nájemné, zálohy nebo paušály na společné náklady, přímé energie, marketingové poplatky)
• Vystavení různých ad hoc faktur (krátkodobé nájmy, smluvní pokuta, úrok z prodlení, zálohový list na kauce)
• Kompletní příprava faktur záloh a dalších dokladů k odeslání včetně vybavení dopisem s doplňující informací
• Zpracování a zaúčtování faktur došlých
• Bankovní operace – účtování bankovních výpisů a provádění úhrad
• Spolupráce na správě pohledávek (upomínky)
• Komunikace s klienty a nájemci – odpovědi na dotazy, vysvětlení fakturace, řešení reklamací fakturace, vysvětlení účetních operací
• Zatřídění majetku a plánování odpisů a účtování o majetku
• Účtování v cizích měnách a o kurzovních rozdílech
• Zajišťovací účetnictví
• Zpracování přiznání a souvisejících dokumentů v oblasti DPH, daní z příjmů a ostatních daní a řešení daňových otázek
• Archivace vystavených dokladů v elektronické formě
• Samostatně nebo ve spolupráci s analytiky příprava a kontrola reportních balíčků: klientské reporty, statistické výkazy a další
• Zpracování účetních závěrek včetně finančních výkazů
• Spolupráce na auditu - jednání s externími auditory a daňovými poradci
• Spolupráce na due dilligence
• Plnění dalších úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem

Požadavky:

• VŠ vzdělání ekonomického směru + nejméně 2 roky praxe nebo SŠ vzdělání + nejméně 4 roky praxe
• Zkušenosti a velmi dobrá znalost účetní a daňové problematiky
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky
• Schopnost porozumění smlouvám
• Analytické schopnosti
• Zkušenost s nájemními smlouvami výhodou
• Schopnost práce s PC a učení se ovládání SW
• Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Základní znalost anglického jazyka
• Komunikativní a flexibilní osobnost
• Odolnost vůči stresu
• Schopnost pracovat v týmu a pro tým - týmový hráč
• Logické myšlení, snaha se dále vzdělávat

Nabízíme:

• Práci na HPP nebo jinou formu spolupráce podle domluvy
• Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
• Plné zaškolení a po zaučení samostatnou práci
• Moderní pracovní prostřední v centru Prahy
• Kontinuální profesní vzdělávání - možnost účastnit se rozvojového vzdělávacího programu CBRE Academy
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, příspěvek na penzijní připojištění, kafetérie, možnost využít kartu MultiSport a zvýhodněné mobilní tarify)

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

nám. Republiky 1079/1a, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní školka, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika