Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Marketingový specialista

CBRE je světovým lídrem v oblasti poradenství v rámci sektoru komerčních nemovitostí. Ve více jak 440 kanceláří, které naleznete v 64 zemích po celém světě, poskytují naši odborníci ty nejkvalitnější služby našim klientům.

Náš tým v České republice umožňuje našim klientům v maximální míře zužitkovat výhody spojené s vlastnictvím, pronájmem či investicemi do komerčních nemovitostí. Služby, které poskytujeme, jsou komplexní a pokrývají veškeré aspekty komerčního real estate (od finančních, přes technické, provozní až po funkční aspekty).

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketingového specialisty do týmu správy obchodního centra Varyáda v Karlových Varech.

Náplň práce:

• Komunikace se zákazníky obchodního centra prostřednictvím sociálních médií (hlavní náplň práce)
• Zodpovědnost za tvorbu a správu marketingových materiálů, příprava obsahu pro komunikaci prostřednictvím sociálních sítí
• Tvorba a implementace strategie pro oblast marketingu a komunikace
• Pravidelný reporting
• Administrativa

Požadavky:

• SŠ / VŠ vzdělání (specializace na marketing či mediální komunikaci vítána)
• Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
• Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (minimálně B2)
• Znalost práce s MS Office (Excel, Word, Powerpoint)
• Orientace a přehled v oblasti webu a sociálních médií
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Flexibilita, kreativita, stylistické schopnosti
• Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, energická osobnost
• Ochota pravidelně cestovat (zejména do Prahy a do Mostu)

Nabízíme:

• Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
• Moderní pracovní prostřední
• Možnost profesního rozvoje a vzdělávání
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, kafetérie, MultiSport, vánoční volno)
• Nástup: ideálně ihned případně dohodou

V případě, že Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete prosím Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kpt. Jaroše 375/31, 360 06  Karlovy Vary-Dvory, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika