Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Technický manažer obchodního centra

CBRE je světovým lídrem v oblasti poradenství v rámci sektoru komerčních nemovitostí. Ve více jak 440 kancelářích, které naleznete v 64 zemích po celém světě, poskytují naši odborníci ty nejkvalitnější služby našim klientům.

Náš tým v České republice umožňuje našim klientům v maximální míře zužitkovat výhody spojené s vlastnictvím, pronájmem či investicemi do komerčních nemovitostí. Služby, které poskytujeme, jsou komplexní a pokrývají veškeré aspekty komerčního real estate (od finančních, přes technické, provozní až po funkční aspekty).

V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici Technického manažera do týmu správy obchodního centra Central Most.

Náplň práce:

• Technické zajištění chodu obchodního centra a řízení subdodavatelů
• Řízení BOZP a požární bezpečnosti budovy
• Řízení provozních nákladů
• Příprava podkladů pro rozúčtování nákladů
• Řešení technických problému v objektech
• Komunikace s nájemníky
• Evidence technické dokumentace
• Pravidelný reporting
• Zodpovědnost za přípravu ročních budgetů

Profil kandidáta:

• SŠ / VŠ vzdělání technického směru
• Praxe v technickém oboru podmínkou
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Znalost práce s MS Office (především MS Excel)
• Schopnost samostatně řešit problémy
• Pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování
• AutoCad, znalost dalších programů výhodou

Nabízíme:

• Možnost stát se součástí renomované mezinárodní společnosti
• Moderní pracovní prostřední
• Možnost profesního rozvoje a vzdělávání
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, kafetérie, možnost využít kartu MultiSport a zvýhodněné mobilní tarify)
• Nástup dohodou

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radniční 3400, 434 01  Most-Most, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika