Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Podpora v týmu projektového managementu

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních nemovitostí, hledá vhodného kandidáta na podporu do týmu projektového managementu.

Náplň práce:

- Spolupráce na přípravě a realizaci různých typů stavebních projektů (od přípravy, realizaci až po předání projektu)
- Spolupráce na přípravě, organizaci a vyhodnocování výběrových řízení na projekční část a generálního dodavatele
- Spolupráce při kontrole průběhu realizace výstavby
- Spolupráce při komunikaci s úřady a dotčenými orgány státní správy v rámci povolování staveb
- Administrativní podpora projektových manažerů
- Návrhy dispozičního řešení kanceláří, tvorba odhadu nákladů
- Administrativní práce související s chodem oddělení

Hledáme studenty ČVUT Fakulty architektury a Fakulty stavební.

Požadavky:

- Znalost Anglického jazyka
- Znalost práce v programu AutoCAD, znalost SketchUp výhodou
- Proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem a pracovat v týmu
- Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

- Získání praktických zkušeností
- V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce
- Práci v mladém, přátelském a vzdělaném kolektivu
- Práci v renomované mezinárodní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy - Nám. Republiky, Praha 1
- Samostatnou a odpovědnou práci
- Spolupráci formou DPP / DPČ (cca 20 hodin / týden)
- Nástup: ihned

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Vaše CV prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informace o pozici

Místo pracoviště

nám. Republiky 1079/1a, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 12. 11. 2018 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CBRE s.r.o.

Kontakt

CBRE s.r.o.
Šárka Vítková
Palladium, Nám.Republiky 1a
110 00  Praha
Česká republika